Kontroler Jakości

Aplikuję! Chcę dołączyć do zespołu!
Scroll to content

3Shape jest liderem dentystycznego rynku CAD/CAM. Firma specjalizuje się w produkcji oraz wdrażaniu rozwiązań 3D w postaci skanerów oraz oprogramowania dla techników dentystycznych i lekarzy dentystów.

Obecnie poszukujemy do jednostki produkcyjnej 3Shape Poland sp. z o.o. zmotywowanej, kreatywnej i zaangażowanej osoby do pracy w dziale jakości i inżynierii produkcji na stanowisku Kontrolera Jakości.

Opis stanowiska

  • Przeprowadzanie inspekcji zgodnie z wymaganiami branży medycznej
  • Nadzór nad dokumentacją produkcyjną
  • Wsparcie działów inżynieryjnych w obszarze Jakości
  • Ścisła współpraca z działami produkcji
  • Ustalenie priorytetów dla inspekcji
  • Nadzór nad wyrobem niezgodnym.

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie (preferowane techniczne)
  • Znajomość języka angielskiego przynajmniej na poziomie podstawowym
  • Znajomość obsługi programów komputerowych: MS Office (Excel, Word)
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej
  • Uczciwość, zaangażowanie, spostrzegawczość, dbałość o szczegóły, skrupulatność.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie będącej światowym liderem w dziedzinie skanerów stomatologicznych
  • Dynamiczny zespół z nieformalną i przyjazną atmosferą
  • Pracę w dogodnej lokalizacji w Szczecinie
  • Możliwość uczestniczenia w zajęciach z języka niemieckiego lub angielskiego
  • Prywatną opiekę medyczną z podstawową opieką stomatologiczną
  •  Dofinansowaną kartę sportową
  • Zbilansowane posiłki dla pracowników za 2 złote
  • Świętowanie ważnych dla Ciebie chwil.

Brzmi interesująco? Aplikuj już dziś!

Or, know someone who would be a perfect fit? Let them know!

PL - Szczecin

Południowa 27c
71-001 Szczecin Directions View page

Our biggest assets are our people and culture 💗

Life at 3Shape is great! We bring passion and talent to work every day to innovate for superior patient care. 3Shape is built on a culture of thinking differently and being innovative when solving challenges. We embrace new ways to exchange ideas with colleagues across departments and think and work in an agile way. Experience the everyday #lifeat3Shape across the globe on Facebook.

Already working at 3Shape?

Let’s recruit together and find your next colleague.

  • Adam Stoot
  • Alexander Petrenko
  • Alexey Morozenko
  • Alexey Rotayenko
  • Allan Hyldal
  • Anastasiia Alieksieieva
  • Anastasiia Sonko
  • Anders Hyldgård
  • Anders Nedergaard Lassen
  • Anders Storgaard
Teamtailor

Applicant tracking system by Teamtailor