Scroll to content

Z uwagi na swój innowacyjny produkt, firma określana jest często jako Google przemysłu stomatologicznego. W celu wsparcia dalszego rozwoju firmy, poszukujemy Młodszego Specjalisty ds. Sprzedaży. Szukamy entuzjastycznego i kompetentnego kolegi/koleżanki który/-a pomoże nam w obsłudze stale rosnącej bazy klientów i osiągnięciu naszych celów. Naszą ambicją w dziale sprzedaży jest przekraczanie oczekiwań klientów poprzez obsługę zamówień i wniosków od dystrybutorów z największą starannością.

Jeżeli na poniższe pytania odpowiesz twierdząco – to właśnie Ciebie szukamy!

  • Znasz bardzo dobrze język angielski zarówno w mowie jak i piśmie?
  • Zwracasz uwagę na szczegóły i jesteś umysłem analitycznym?
  • Dobrze poruszasz się w środowisku MS Excel?
  • Jesteś osobą zorganizowaną, komunikatywną oraz elastyczną w działaniu?

Jakie zadania czekają na Ciebie?

  • Poznanie tajników tworzenia zamówień sprzedażowych oraz obsługi zleceń zakupów
  • Zarządzanie korespondencją pomiędzy zespołem sprzedażowym i klientami
  • Aktywna komunikacja z dystrybutorami w USA (głównie mailowo, czasami telefonicznie)

Co oferujemy?

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie będącej światowym liderem w dziedzinie skanerów stomatologicznych
  • 8 godzinne zmiany pomiędzy 13.00 a 24.00 pozwalające na elastyczność i łączenie z innymi zajęciami w ciągu dnia (podczas 3 miesięcznego okresu próbnego, w którym nauczymy Cię wszystkiego, praca w godzinach 08.00-16.00)
  • Codzienny kontakt z klientami oraz dystrybutorami z USA
  • 40 minutową płatną przerwę wliczoną w czas pracy
  • Udział w tworzeniu wiodących na rynku produktów dla klientów na całym świecie
  • Wyzwania wymagające Twojej wiedzy technicznej oraz umiejętności analitycznych i komunikatywności
  • Rozwój osobisty w sferze personalnej jak i zawodowej
  • Możliwość uczestniczenia w zajęciach z języka niemieckiego
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Eventy firmowe

Or, know someone who would be a perfect fit? Let them know!

PL - Szczecin

Południowa 27c
71-001 Szczecin Directions View page

Our biggest assets are our people and culture 💗

Life at 3Shape is great! We bring passion and talent to work every day to innovate for superior patient care. 3Shape is built on a culture of thinking differently and being innovative when solving challenges. We embrace new ways to exchange ideas with colleagues across departments and think and work in an agile way. Experience the everyday #lifeat3Shape across the globe on Facebook.

Already working at 3Shape?

Let’s recruit together and find your next colleague.

  • Adam Stoot
  • Alexander Petrenko
  • Alexandra Chubko
  • Alexey Morozenko
  • Alexey Rotayenko
  • Allan Hyldal
  • Anastasiia Alieksieieva
  • Anastasiia Sonko
  • Anders Hyldgård
  • Anders Nedergaard Lassen
Teamtailor

Applicant tracking system by Teamtailor