Scroll to content

Z uwagi na swój innowacyjny produkt, firma określana jest często jako Google przemysłu stomatologicznego. Jesteśmy specjalistami w produkcji skanerów 3D, obecnymi w Polsce od ponad 10 lat. Dołącz do liczącego się na rynku, rozpoznawalnego i silnego Pracodawcy.

 Opis stanowiska:

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za diagnozowanie,
    naprawę i testy końcowe skanerów 3D
  • Dokumentowanie procesu naprawy
  • Współpraca z działem wsparcia klienta w procesie szacowania kosztów,
    zakresu i dodatkowych wymagań napraw
  • Współpraca z działem jakości przy tworzeniu dokumentacji

Wymagania:

  • Wykształcenie: zawodowe, średnie– techniczne
  • Znajomość podstaw mechaniki, elektroniki, informatyki
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1 w piśmie i mowie
  • Znajomość obsługi programów komputerowych: MS Office (Excel, Word)
  • Dużym atutem będzie doświadczenie podobnym stanowisku w firmie z  certyfikatem ISO

Czeka na Ciebie:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie będącej światowym liderem
    w dziedzinie skanerów stomatologicznych
  • 40 minutową płatną przerwę wliczoną w czas pracy
  • Rozwój osobisty w sferze personalnej jak i zawodowej
  • Bogaty pakiet pracowniczy (darmowa nauka języka angielskiego/niemieckiego,
    prywatna opieka medyczna w Medicover z podstawową opieką stomatologiczną,
    dofinansowana karta MultiSport)
  • Zbilansowane obiady dla pracowników za 2 złote
  • Imprezy firmowe

Brzmi ciekawie? Prześlij do Nas swoje CV.

Or, know someone who would be a perfect fit? Let them know!

Szczecin

Południowa 27c
71-001 Szczecin Directions

Our biggest assets are our people and culture 💗

Life at 3Shape is great! We bring passion and talent to work every day to innovate for superior patient care. 3Shape is built on a culture of thinking differently and being innovative when solving challenges. We embrace new ways to exchange ideas with colleagues across departments and think and work in an agile way. Experience the everyday #lifeat3Shape across the globe on Facebook.

Already working at 3Shape?

Let’s recruit together and find your next colleague.

  • Adam Stoot
  • Alexander Petrenko
  • Alexandra Chubko
  • Alexandru Savin
  • Alexey Morozenko
  • Alexey Rotayenko
  • Allan Hyldal
  • Anastasiia Alieksieieva
  • Anastasiia Sonko
  • Anders Hyldgård
Teamtailor

Applicant tracking system by Teamtailor