Technik mechanik

3Shape poszukuje Technika mechanika! Dołącz do Nas już dziś.
Scroll to content

3Shape Poland należy do duńskiej grupy 3Shape, będącej liderem dentystycznego rynku CAD/CAM. Firma od ponad 10 lat działa globalnie. Specjalizujemy się w produkcji oraz wdrażaniu rozwiązań 3D w postaci skanerów oraz oprogramowania dla techników dentystycznych i lekarzy dentystów.

W celu wsparcia dalszego rozwoju firmy, poszukujemy Specjalisty ds. budowania narzędzi specjalnych, które używane są na potrzeby naszej produkcji. Szukamy entuzjastycznej i kompetentnej osoby, która pomoże nam sprostać wymaganiom
w dostarczaniu narzędzi.

Twój zakres obowiązków;

  • Replikacja narzędzi specjalnych (special tools) na potrzeby produkcji i serwisów,
  • Naprawa narzędzi specjalnych,
  • Rejestracja i zarządzanie narzędziami specjalnymi w bazie danych,
  • Organizacja stanowisk oraz narzędzi potrzebnych do budowania i testowania replikowanych narzędzi specjalnych,
  • Obsługa drukarki 3D - wydruk części do budowy narzędzi specjalnych;
  • Obsługa lasera i markowanie narzędzi specjalnych,
  • Wsparcie i zastępstwo dla Technika Utrzymania Ruchu w podstawowych czynnościach niezbędnych dla utrzymania ruchu na produkcji.

Jesteś idealnym kandydatem jeśli:

  • Posiadasz wykształcenie techniczne (mile widziane mechaniczne),
  • Posiadasz podstawową wiedzę z zakresu mechaniki i elektroniki,
  • Potrafisz czytać rysunek techniczny,
  • Jesteś osobą sumienną i komunikatywną,
  • Angażujesz się w powierzone zadania i dobrze organizujesz swoją pracę,
  • Posiadasz umiejętność lutowania komponentów elektronicznych,
  • Znasz j. angielski w stopniu podstawowym.

Oferujemy:

  • Wyzwania wymagające Twojej wiedzy technicznej oraz umiejętności analitycznych i komunikatywności,
  • Pracę w młodym zespole nakierowanym na wsparcie,
  • Prywatną opiekę zdrowotną z leczeniem stomatologicznym oraz kartę Multisport,
  • Zajęcia z języka angielskiego i/lub niemieckiego,
  • Zbilansowane posiłki w naszej stołówce,
  • Owoce, warzywa, przekąski zapewniające energię,
  • Liczne grupy hobbystyczne,
  • Wspólne świętowanie ważnych dla Ciebie chwil

 Prosimy o dodanie zgody na przetwarzanie danych osobowych:.

Or, know someone who would be a perfect fit? Let them know!

PL - Szczecin

Południowa 27c
71-001 Szczecin Directions View page

Our biggest assets are our people and culture 💗

Life at 3Shape is great! We bring passion and talent to work every day to innovate for superior patient care. 3Shape is built on a culture of thinking differently and being innovative when solving challenges. We embrace new ways to exchange ideas with colleagues across departments and think and work in an agile way. Experience the everyday #lifeat3Shape across the globe on Facebook.

Already working at 3Shape?

Let’s recruit together and find your next colleague.

Teamtailor

Applicant tracking system by Teamtailor